Chałwy ręcznie robione

+
Brak w magazynie
12,00 

Chałwy Mazagran

Chałwa Sezamowa 100g

12,00 

Chałwy Mazagran

Chałwa Słonecznikowa 100g

12,00 

świeżo palone kawy ziarniste speciality

60,00 
+
Brak w magazynie
65,00 
35,00 130,00 
+
Brak w magazynie
65,00 
+
Brak w magazynie
65,00 
+
Brak w magazynie
65,00 
65,00 

     POCZUJ WYJĄTKOWY KAWIARNIANY                   KLIMAT RÓWNIEŻ W SWOIM         MIESZKANIU!

Zamojski sklep internetowy Mazagran oferuje najwyższej jakości:

kawy ziarniste świeżo palone – najlepsze naturalne gatunki ziaren arabica, które kuszą niepowtarzalnym aromatem i zachwycają niezwykłą głębią bukietu smakowego. Są sprowadzane specjalnie dla Nas z najlepszych plantacji, a następnie wypalane przez prawdziwych pasjonatów w profesjonalnej biłgorajskiej palarni kawy Coffee & Sons;

herbaty liściaste Premium –  nie zawierające sztucznych aromatów i barwników, skomponowane wyłącznie ze starannie wyselekcjonowanych liści herbacianych lub z innych aromatycznych ziół czy owocowych suszy, stanowią wyśmienity napar doskonały na każdą okazję i na każdą porę roku;

chałwy naturalne na miodzie – własnoręcznie wyrabiane przez nas na miejscu słodkie przysmaki, które stanowią nie tylko wyśmienity deser, idealny do kawy lub herbaty, ale również są niezwykle zdrowe i korzystnie wpływają na nasz organizm.

Wierzymy, że tylko tyle i aż tyle wystarczy, by nasze podniebienia zaznały absolutnej pełni szczęścia.

Dzięki sklepowi internetowemu Mazagran, mogą Państwo zamawiać nasze produkty przez internet, a więc bez wychodzenia z domu. My, ze swojej strony, gwarantujemy najwyższą jakość naszych kaw ziarnistych,  herbat liściastych oraz własnoręcznie wyrabianych chałw, do których używamy wyłącznie naturalnych składników.

Zatem serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą oraz zachęcamy szczególnie do osobistego odbioru wybranych produktów, ponieważ wierzymy, że kawa smakuje nieco inaczej przy kawiarnianym stoliku.

Ostatnie POsty